Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lil Vlora, Serish Kenge Me Jboi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
[23-03-2012]
Reperja e njohur Lil Vlora së shpejti planifikon të sjellë një këngë dhe një video në bashkëpunim me anëtrain e grupit G.UNIT, JBoi. Reperja ka treguar për ne se artisti ihuaj ka qenë i kënaqur me realizimin e këngës "My Money" dhe e ka pranuar sërisht me shumë kënaqësi një tjetër bashkëpunim.

Jboi ka dëgjuar sërisht ritmin e një këngë të re dhe tashmë ka pranuar që të punojë sërisht një këngë për Lil Vlorën, pasi sic tregon edhe këngëtarja shqiptare kënga e parë e tyre ka pasur sukses dhe është dëgjuar shumë nëpër clube të Los Angelos, New York.
 (Albavipnews)Komente 0