Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lil Wayne - Skit Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


you have now reached the end of side A it is time to turn over wait turnover
get a f*ckin CD a*shole so bring your a*s down to f*ckin sound advice buy a
f*ckin CD player go to f*ckin sam goody buy the f*ckin CD stop copying shit on
tapes you f*ckin loser and play the shit right and if you aint feelin it your
f*cked up your deaf so the shit better rattle your f*ckin trunk better make
your f*ckin ear drums bleed better make the neighbors go wow what the f*ck is
that whats so loud is there another party at the house no its f*ckin Lil Waynes
album rockin this shit motherf*ckerNuk kemi video për këtë këngë.


Lil Wayne
Publikimi: 01/01/2007


Lil Wayne - Skit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Skit".
3. Video është e këngës "Skit", por nuk këndohet nga Lil Wayne.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lil Wayne:


Komente 0