Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lili Gjidodaj - Me Valute  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Muzika & Orkestrimi:

Alban Arifi

Pjesëmarrëse në

Musical-Fest 2013

Komente

Asnjë Koment

24/11/2013

2013-11-24T19:31:29+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Me Valute" kënduar nga Lili Gjidodaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Lili Gjidodaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Lili Gjidodaj:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet