Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lili - Muzik  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Video Produksioni:

Gold Productions

Komente

Asnjë Koment

03/09/2014

2014-09-03T17:49:48+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Muzik" kënduar nga Lili.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Lili i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Lili Gjidodaj:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet