Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video

Lili Gjidodaj - Udhekryq  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

30/10/2015

2015-10-30T10:14:22


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Udhekryq" kënduar nga Lili Gjidodaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Lili Gjidodaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Lili Gjidodaj:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet