Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lili - Veten  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Teksti:

Silvi Mema

Muzika & Orkestrimi:

Elvis Duro

Komente

Asnjë Koment

15/11/2017

2017-11-15T17:00:05+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Veten" kënduar nga Lili.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Lili i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Lili Gjidodaj:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet