Më mbaj mend (për 1 muaj)

Liliana Çavolli - O Zambaku I Prizrenit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

O zambaku i prizrenit
o zambaku i bardhe

o zambaku i prizrenit
o zambaku i bardhe

aman aman
qe lulezon prizrenin
aroma yte ma mbush o zemren plot me gezim

lalalalalala

n'aksham t'bukur te prizrenit
n'vese t'agimin ç'po shndrrit
porsi lulja e argjendit
shkon gjithnje tu u hijeshu

aman aman
qe lulezon prizerenin
aroma yte ma mbush o zemren plot me gezim

lalalalalaala


Liliana Çavolli - O Zambaku I Prizrenit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Zambaku I Prizrenit".
3. Video është e këngës "O Zambaku I Prizrenit", por nuk këndohet nga Liliana Çavolli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Liliana Çavolli:


Komente 0