Më mbaj mend (për 1 muaj)

Liliana Çavolli - Unë Sonte Për Ty Këndoj Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Gjerësa t'puthja, nuk e dija
Se kjo ditë për mua sjell pikëllim
Se kujtimi, dashuria,
Në këtë stinë, për mua janë lëndim.
Gjerësa t'puthja, nuk e dija
Se kjo ditë për mua sjell pikëllim
Sot me ty kërkoj, dashurinë që shkoi
Sot për ty këndoj për fatin tonë...

Sot je ëndër, ti je plakë
Je kujtim që n'mua s'perëndon.
Gjerësa t'puthja, nuk e dija
Se kjo ditë për mua sjell pikëllim
Sot me ty kërkoj, dashurinë që shkoi
Sot për ty këndoj për fatin tonë...
Laj lala la la la la...


Ky tekst u dërgua nga  GreenEye66


Nuk kemi video për këtë këngë.
Liliana Çavolli - Unë Sonte Për Ty Këndoj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Unë Sonte Për Ty Këndoj".
3. Video është e këngës "Unë Sonte Për Ty Këndoj", por nuk këndohet nga Liliana Çavolli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Liliana Çavolli:


Komente 0