A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Liliana Kanina

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  19
BIOGRAFIA: Liliana Kanina është një këngëtare e njohur. Në Dhjetor 1983, Liliana Kanina merr pjesë në Festivali i 22-të në RTSH me këngën "Rrisim Jeten Tone"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Emira Ademi

Gledis

Lili

Zaide Misini

Erinda Dhima

Stela Brahimllari

Pegi Xhani

Sevi

Enkela Bisha

Entela Ilirjani


Tags: Liliana Kanina

Krijo Një Kartolinë




Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019