Më mbaj mend (për 1 muaj)

Liliana Kondakçi - E Bukur Vjen Pranvera Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Muzika Tish Daija

E bukur vjen ti moj pranvere
Ne vendin tim miresevjen gjithmone.
E diela parkun plot me zera
Plot me ngjyra e gjalleron.

O fluturo gezim' i moshes horizonteve
Ti, kudo
Kenge e zemres fluturo.

Moj pranvere e bukura
Lule plot qendisura.
Ti je stine e zemrave
Ke driten tone, blerimin tone ti ke
O moj pranvere.


Liliana Kondakçi - E Bukur Vjen Pranvera
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Bukur Vjen Pranvera".
3. Video është e këngës "E Bukur Vjen Pranvera", por nuk këndohet nga Liliana Kondakçi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Liliana Kondakçi:


Komente 1