Më mbaj mend (për 1 muaj)

Liliana Kondakçi - Mall Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ca pika shiu rane mbi qelq
Dhe une per ty sec njeva mall
Jetojme te dy ne nje qytet
Dhe rralle shihemi sa rall

Edhe mu duk pak e cuditeshme
Si erdh kjo vjeshte ky mengjes
Qiejte e ngrysur pa lejleke
Dhe shirat pa ylber ne mes

Ref.

Ne c'ender kemi rene kaq keq
Qe dot s'po zgjohemi valle ?
Ca pika shiu rane mbi qelq
Dhe une per ty sec ndjeva mallNuk kemi video për këtë këngë.
Liliana Kondakçi - Mall
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mall".
3. Video është e këngës "Mall", por nuk këndohet nga Liliana Kondakçi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Liliana Kondakçi:


Komente 0