Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Liliana Kondakçi & Ema Qazimi - Kenge Per Emin Durakun
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kenge Per Emin Durakun".
3. Video është e këngës "Kenge Per Emin Durakun", por nuk këndohet nga Liliana Kondakçi & Ema Qazimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Liliana Kondakçi & Ema Qazimi - Kenge Per Emin Durakun  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

03/07/2010

2010-07-03T14:49:11+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kenge Per Emin Durakun" kënduar nga Liliana Kondakçi & Ema Qazimi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Dida, Cela E Kovaci. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Me flamur te kuq ne dore
Mushen malet me dasmore
Ata jane krushqit e lirise
Ata jane shpresa e vogjelise.

Ata jane krushqit e lirise
Ata jane shpresa e vogjelise.

O Emin Emin Duraku
Hije tpaskan krenar gjaku
Hije tkan o shokt e mi
Kan dhan jeten per lirie.

Hije tkan o shokt e mi
Kan dhan jeten per lirie.

O Emin O emin i dashur
Kanga jote na derdh lot o
Sa pranvera qe lulzojne e
Poplli kengen do ta knojn.

Sa pranvera qe lulzojne
Poplli kengen ddo ta knojnn eee .Më Shumë Këngë Nga Liliana Kondakçi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë