Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Liliana Kondakçi - Lule Dele
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lule Dele".
3. Video është e këngës "Lule Dele", por nuk këndohet nga Liliana Kondakçi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Liliana Kondakçi - Lule Dele  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

27/01/2012

2012-01-26T23:05:47+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Lule Dele" kënduar nga Liliana Kondakçi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Marsela Margariti. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

ti moj lulja lule dele
me genjeve te saj merre
djali qe me shum te dua
ti me thjeser sec me mua

me lendine ulu ik
lule dele nji nga nji
trendafilat lule dele
ti me theve me kordele

lule dele moj baroshe
dicka dera te me thoshe
de si mua cme shikon
shikon syri qe lon don

ti moj lulja lule dele
me genjeve te saj merre
djali qe me shum te dua
ti me thjeser sec me muaMë Shumë Këngë Nga Liliana Kondakçi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë