Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Liliana Kondakçi & Ardit Gjebrea - Falem


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

27/01/2012

2012-01-27T05:33:40

Më Shumë Nga

Ardit GjebreaKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Falem" kënduar nga Liliana Kondakçi & Ardit Gjebrea.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Dani & Labi - Falem

Unë pa ty nuk mund t'jetoj dot
e kam provu por çdo gje eshte e kote
emri jot ne çdo mendim
sjell sot dhimbje e lumturi

Kam me knu nje kong dashnie
flet per ty
fillon e kurr s'mbaron
mbylli syte e vetem ndi
zanin tem si te kerkon

REF. 2x:
Vdes edhe falem
nese me thua ti
pi edhe dehem
ne zemer kam vetmi
Vdes edhe falem
por ti jo nuk po vjen
zemra qan por nuk urren

Unë pa ty nuk mund t'jetoj dot
e kam provu por çdo gje eshte e kote
emri jot ne çdo mendim
sjell sot dhimbje e lumturi

Kam me knu nje kong dashnie
flet per ty
fillon e kurr s'mbaron
mbylli syte e vetem ndi
zanin tem si te kerkon

REF. 2x:
Vdes edhe falem
nese me thua ti
pi edhe dehem
ne zemer kam vetmi
Vdes edhe falem
por ti jo nuk po vjen
zemra qan por nuk urren
REF. 2x:
Vdes edhe falem
nese me thua ti
pi edhe dehem
ne zemer kam vetmi
Vdes edhe falem
por ti jo nuk po vjen
zemra qan por nuk urren

Adrian Rusta - Falem

Ndale,zot per mua ndale
ende e dua,ndalem
edhe mua,ndalem
e ti thua
Mban mend puthjet e mia
Mban mend kur me ty flija
Mban mend kur si femija
Qeshnim me lot
(ref)
Fale,per netet pa gjum o zot
Fale,per vjetet qe me shkojne kot
Fale per neser fale sot se shum e dashuroj o zot ( e dashuroj o zot)

Ndale zot per mua ndale ende e dua ndalem edhe mua ndalem e ti thuaj
mban mend puthjet e mia
mban mend kur me ty flija
mban mend kur si femija qeshnim me lot
(ref.)
Fale per netet pa gjum o zot
fale per vjetet qe me shkojne kot fale per neser fale sot se shum e dashuroj o zot,( e dashuroj o zot)
Fale per netet pa gjum o zot
fale per vjetet qe me shkojne kot fale per neser fale sot se shum e dashuroj o zot,( e dashuroj o zot)
Faleeee,pa gjum o zot
Faleeee,qe me shkojne kot
Ti faleee per netet pa gjum o zot faaalee qe me shkojne kot
Tiii faleeee pa gjum o zot hhuhuuhu qe me shkojne kot falee pa gjum o zot falee
qe me shkojne kot ti faleeeee ( e dashuroj o zot)
Më Shumë Këngë Nga Liliana Kondakçi:

Më Shumë...