Më mbaj mend (për 1 muaj)

Liliana Kondakçi - Baresha E Malit (Mbi Maja Te Larta) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Mbi maja te larta
ku rriten shipet
çpo kendonte nje baresh

keng e permallshme
mbi ahe mbytet
dhe shpirtin ta çon pesh

dielli mbasdites
mbi krye i çohet
rrezja e arte pervelon
zemra e vashes seç pervelohet
per trimin qe e dashuron

trimi bareshes
ne roje te atdheut
ruan dhe mbron me guxim
kurre kamb armiku
as zgjedh e rand
se shkelin ma vendin timNuk kemi video për këtë këngë.
Liliana Kondakçi - Baresha E Malit (Mbi Maja Te Larta)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Baresha E Malit (Mbi Maja Te Larta)".
3. Video është e këngës "Baresha E Malit (Mbi Maja Te Larta)", por nuk këndohet nga Liliana Kondakçi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Liliana Kondakçi:


Komente 0