Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lina Berisha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
BIOGRAFIA: Lina Berisha është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Dhjetor 2017, Lina Berisha merr pjesë në Ylberi 2017 me këngën "Të Gjithë Fëmijët Protestojnë". Në Dhjetor 2018, Lina Berisha merr pjesë në Ylberi 2018 me këngën "Fotografia Romantike"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Lina Berisha

Komente 0