Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lind Islami - Mon Amour Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  13

Kam disa dite qe mendoj
Per ate nate ku
Ne parisin e ftohte,ne lagjen latine festohej
Une nje i huaj i ri
Nuk dija se si
Perfundova atje,ndoshta metroja u mbyll

Dhe u ndala ne cast,doren ma kapi nje vajze
Me terhoqi te shkoj,qe te kerceja,me tha

Ref:

Mon amour,ckado ndodhe do te mbetet ketu
Si parfum,neper trupin e ngrohte
Mon amour,jo nuk dua kete rast qe ta humb
Sdi se kur,nata do te mbaroje

Sdo ta harroj jo shikimin e saj
As ate fustanin e bardh
Qe ne trupin zeshkan,
Format ja nxirrte ne pah
Prap peshperiste
Fjale ne frengjishten
E miksuar me gjuhen e origjines nga vinte

Ndodhi si me magji,nje dashuri ate nate
Dhe nuk doja tja di,se nuk do shihja me prap

Ref:

Mon amour,ckado ndodhe do te mbetet ketu
Si parfum,neper trupin e ngrohte
Mon amour,jo nuk dua kete rast qe ta humb
Sdi se kur,nata do te mbaroje
Lind Islami
Publikimi: 24/03/2015
Festivali: Top Fest 12


Lind Islami - Mon Amour
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mon Amour".
3. Video është e këngës "Mon Amour", por nuk këndohet nga Lind Islami.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lind Islami:


Komente 0