Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Linda Drenovci

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  14
BIOGRAFIA: Linda Drenovci është një këngëtare e njohur. Në Dhjetor 2008, Linda Drenovci merr pjesë në Zhurma Show 2008 me këngën "Injorant". Më datë 4 Qershor 2012, Linda Drenovci publikon videoklipin "Digjem Per Ty"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Klara

Albana Syla

Linda Rukaj

Gentiana Bujupi

Eris Hoxha

Yllka Berisha

Gana (Ks)

Sevi

Nevila Qesko

Venera Imeri

Tags: Linda Drenovci, Linda Drenovcki


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet