Më mbaj mend (për 1 muaj)

Linda Drenovci - Digjem Per Ty Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Digjem per tyy per ata syy.

haaaaahaaaa.
Mos provoko mos me ngacmo eja me thuj shkurt e shqip po vujj ma thuj o
djal ti veqq nje fjaaal pritja po me kaall.
haaaaaahhaaa.
Pa syt e tu koha nuk po shkon per buzt e tua gjaku po me vlon kur nuk te shoh po me mungoon sdi sa pom kuptooon.

REF:
Digjem per tyy per ata syy digjesh per muu por kurr sme thua se te du.
Digjem per tyy per ata syy digjesh per muu po kurr sme thua se te du o
se te duhh.

haaaaahaaa.
Pa syt e tu koha nuk po shkon per buzt e tua gjaku po me vlon kur nuk te shoh po me mungoon sdi sa pom kuptooon.
haaaaaaahaaaaa.
Mos provoko mos me ngacmo eja me thuj shkurt e shqip po vujj ma thuj o
djal ti veqq nje fjaaal pritja po me kaall.

REF:1x.

haaaaaaahaaaaa.

Ky tekst u dërgua nga DinnaPublikimi: 04/06/2012


Më Shumë Këngë Nga Linda Drenovci:


Komente 0


Linda Drenovci - Digjem Per Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Digjem Per Ty".
3. Video është e këngës "Digjem Per Ty", por nuk këndohet nga Linda Drenovci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.