Linda Halimi

Sa çon Rëndë Linda Halimi?!

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[01-09-2015]
Këngëtarja Linda Halimi ka qenë mjaft e përfolur viteve të fundit për shkak të linjave të saj trupore. Ne e mbajmë mend Lindën atëherë kur ishte shumë e shëndoshë dhe kishte shumë kile por që më pas ajo vendosi ti futej palestrës dhe qendrave të dobësimit për të eleminuar kilogramët esaj.

E tani mund të thuhet lirisht se Linda ia ka dal mbanë, kjo pasi ajo tani është shumë e dobët dhe madje sot ajo ka edhe qendrën e saj të dobësimit "Linda Halimi" në Prishtinë.Përveq dobësimit me aparatura Linda praktikon edhe palestrën, së fundmi në rrjetin e saj social në Instagram ajo ka postuar një foto ku shihet duke ngritur pesha të mëdha në palestër.

Flitet se meqë vitin e ardhshëm Kosova do të jetë deputuese në Eurovision, Linda Halimi është një nga emrat i cili lakohet për të qenë pjesë e Eurovisionit të vitit të ardhshëm dhe për ta përfaqësuar Kosovën në këtë festival.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Sa çon Rëndë Linda Halimi?!


Komente 0