Linda Halimi

Lindita Halimi Marramëndëse Para Jurisë Së “American Idol”

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[07-01-2016]
Këngëtarja nga Kosova Lindita Halimi e cila prej tash e disa vitesh jeton në Amerikë ka kohë që kishte paralajmëruar pjesmarrjen e saj në një talent show të famshëm në Amerikë.

E në fakt kështu na doli. Mbrëmë Lindita është paarqitur në spektaklin e talenteve "American Idol", ku ka kënduar këngën "This Is A Man's World" ku ka mahnitur jurinë me përbërje të: Jennifer Lopez, Harry Connick dhe Keith Urban.

Zëri i saj spektakolar ia mundësoi Linditës që të jetë pjesë edhe në fazën e ardhshme dhe këtë gjë ia konfirmoi vetë J.L.

Suksese Lindita!
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Lindita Halimi Marramëndëse Para Jurisë Së “American Idol”


Komente 0