Linda Halimi

Linda Halimi Kalon Me Sukses Edhe Fazën Tjetër

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[28-01-2016]
Këngëtarja nga Vitia, Linda Halimi siç po duket po shënon një sukses shumë të madh në Amerikë, në spektaklin e njohur të talenteve "American Idol".

Pas suksesit të madh që pati në fazën e parë, Lindita na lajmëroin që ka kaluar me sukses edhe fazën e tij, këtë njoftim ajo e bëri përmes rrjetit të saj social në facebook:

"Performanca ime e sotme nuk arriti të jetë në Tv! (Meqë ishim mbi 260 garues në Hollywood ) dhe vetëm 1 orë transmetim, (Unë kendova Who's Loving you-The Jackson 5) Eksperiencë tepër emocionale për mua, meqë gjithë salla u çua në këmbë. Mirepo e dini çfarë???

Une e kam kaluar edhe këtë fazeeeee.....
Dhe jam futur në fazën e grupeve për nesër... Andaj të shpresojmë që performanca ime me grup do të transmetohet nesër... "
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Linda Halimi Kalon Me Sukses Edhe Fazën Tjetër


Komente 0