Linda Halimi

Pas "American Idol", Linda I Kthehet Fitnesit

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[22-02-2016]
Këngëtarja LKindita Halimi e përfu7ndoi garën e saj në "American Idol" ku edhe pse nuk mundi të shkojë deri në finale, ajo arriti që me mjaft sukses të kalojë disa faza.

Por gjithsesi Linda deklaroi se rruga e saj në tregun amerikan vetëm sa ka filluar, pasi tani priten projekte të reja nga ajo.

Aktualisht Lindia i është rikthyer jetës normale, dhe punës së përditshme në fitnesin që ajo ka.

Linda ka publikuar një foto në Instagram ku shihet pas ushtrimeve dhe gëzon forma mjaft të mira trupore.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Pas “American Idol“, Linda I Kthehet Fitnesit


Komente 0