Linda Halimi

Fantastike, Linda Halimi Këndon Himnin E Amerikës Në Nba

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[23-02-2016]
Këngëtarja Linda Halimi po korr një tjatër sukses në Amerikë edhe pas pjesmarrjes së saj në "American Idol".

Ajo ka performuar mbrëmë në Los Angelos para ndeshjes mes Golden State dhe Atlanta Hawks.

Ajo ka interpretuar himbin amerikan dhe ka bërë që e gjithë salla të ngrihet falë zërit fantastik të saj.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Fantastike, Linda Halimi Këndon Himnin E Amerikës Në Nba


Komente 0