Më mbaj mend (për 1 muaj)

Linda Halimi - Te Dua Ver8 Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10Zemmër s`kamm frikë
Ty të të them
Lexoj në sy, ti më gënjenn
Duhet të jesh unë, të dish se çfarë ndjej jejj..jeh..
Kur duhet të kem pak forcë
Dhe nuk e gjej..ejjeii..

Të Dua, të dua Vër8 (tetë..tetë)
shtatë jetë ti kem, për ty do jemm
jetë e tetë (tetë..tetë) !
Të Dua, të dua Vër8 (tetë..tetë)
shtatë jetë ti kem, për ty do jemm
jetë e tetë (tetë...tetë..tetë) !

(Të dua, të dua Vër8..tetë..tetë)
Shtatë jetë ti kemm per Ty do jemm jetë e tetë .(tet..tet)

Zemmër S`kam frikë
Ty të të them
Lexoj në sy, ti më gënjenn
Duhet të jesh unë, të dish çfarë ndjej..jejjjejj..
Kur duhet të kem pak forcë,
Dhe nuk e gjej, une nuk e gjejj .

Të Dua, të dua Vër8 (tetë..tetë)
shtatë jetë ti kem, për ty do jemm
jetë e tetë (tetë..tetë) !
Të Dua, të dua Vër8 (tetë..tetë)
shtatë jetë ti kem, për ty do jemm
jetë e tetë (tetë...tetë..tetë) !

Të Dua, të dua, të dua !
huuuO`ou..jeh..O`ou..jeh..O`ou..jeh.

Të Dua, të dua Vër8 (tetë..tetë)
shtatë jetë ti kem, për ty do jemm
jetë e tetë.. Yeah :)!!


Ky tekst u dërgua nga  Linn`aLinda Halimi
Renditja: Top 200
Publikimi: 19/11/2009
Festivali: Kënga Magjike 2009
Muzika: Flori Mumajesi
Orkestrimi: Flori Mumajesi


Linda Halimi - Te Dua Ver8
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Dua Ver8".
3. Video është e këngës "Te Dua Ver8", por nuk këndohet nga Linda Halimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Linda Halimi:


Komente 0