Më mbaj mend (për 1 muaj)

Linda Halimi - Me E Forte Se Kurre Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  3

Jo nuk jam, Tani si me pare
Ika larg asgje me s'mund t'me ndale
Jo me ty,Nuk te perkas
t'me lendosh s'te jap me asnje rast

Rrugen time e gjej vete
Nuk me duhesh me ne jete
E lire dua te jem .....

Me ty, Humba drejtpeshimin
Me ty yeah,Njoha veq trishtimin

Ref:
Me e forte tani une jam
Do qendroj me koken lart
Me e forte se kurre une ta deshmoj....
Dhe pa ty une mund t'vazhdoj
Dua t'jem e lire t'jetoj
Me e forte se kurre une ta deshmoj
Pe ne Mbaroi,Hey yeah yeah yeah
Gjithqka mbaroi.....

Jo mos thuaj,Ti me fal
S'dua te ndegjoj me asnje fjale
Ne kete bote nuk je vec ti
Kam nevoje per dashuri, Jo me s'ka rendesi

Ref :
Me e forte tani une jam
Do qendroj me koken lart
Me e forte se kurre une ta deshmoj....
Dhe pa ty une mund t'vazhdoj
Dua t'jem e lire t'jetoj
Me e forte se kurre une ta deshmoj
Pe ne Mbaroi,Hey yeah yeah
Me ty mbaroi...............Yeah yeah yeah yeah
Linda Halimi
Publikimi: 17/04/2010
Festivali: Top Fest 7


Linda Halimi - Me E Forte Se Kurre
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me E Forte Se Kurre".
3. Video është e këngës "Me E Forte Se Kurre", por nuk këndohet nga Linda Halimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Linda Halimi:


Komente 1