A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Linda Halimi - All Mine  (Feat. Nora Istrefi & Big D)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  5

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

20/12/2010

2010-12-20T16:56:01

Featuring

Big D

Featuring

Nora Istrefi

Song from the album:

"Rock City: Hip-Hop R&b"

Participating in

Kënga Magjike 2010


Linda:
Ai ishte vetem i imi
dite e nate, dashuri te ngrohte
zoti e di, e doja
e doja shume
por tani, ti je me te
me... me te...

Nora:
E kom fshtir me dasht dikon
kur i 3ti na pengon
kjo ndjenj qe jeten mu po ma shkaterron

Linda:
Nuk e di pse kshtu bon
dije po e tepron
se mu as mendja per te mo s'me shkon

Nora:
Qka me bo?
koka mase e vertet
tjert i dojm e neve na dojn tjert
un per to gjithqka kom bo
kur se don, nuk e don

Linda:
He used to be all mine
lovin' me day and night

Nora:
How can he now be mine?
talkin' 'bout you all the time

Linda:
pse ti po i jep zor
para njerzve po bon
per t'kalumen ton tash ti pse gjelozon

Nora:
ton kohen flet per ty
e un per ty kam me ni
se du per veti e sjam nana e tij

Linda:
e kom dasht
por ky sen moti ka perfundu
lirisht munesh me to me vazhdu
e nese ati syt i shkojn te un,
sdon me thon se aj mu mdon

Linda:
he used to be all mine
lovin' me day and night

Nora:
how can he now be mine?
talkin' 'bout you all the time

Big D:
Nora you are my world
I don't want that other girl
me and Linda was back in the past
but that love just didn't last
even though our love was strong
It didn't work so I had to move on
babygirl you are the one I want
you are my queen and I am your king
with this love we will rule everything
I will seriously treat you while
you are the only woman in my life
one day you gonna be my wife
Linda wish you all the best
much happiness must excess
for you I have nothing but respect
but for me my girl Nora is the best

Linda:
he used to be all mine
lovin' me day and night

Nora:
how can he now be mine?
talkin' 'bout you all the time


Lyrics submited by Fjolla   aaaaaannn
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019