Më mbaj mend (për 1 muaj)

Linda Halimi & Boyan - Closer Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

You can try to be happy, happy, eh.
You can try to keep going, I'm coming.
I can try but sadness keeps on waying me down, oh.

You may have gone, oh, but I'll still keep on going on.

We get a little older, we feel a little colder.
We should happen closer, the time we had,
the time we had is over.

How am I supposed to take on this pain, oh.
Why didn't you come to later on away.
I can't forget the day we met, we met
Shall I never regret, eh.

We get a little older, we feel a little colder.
We should happen closer, the time we had,
the time we had is over over over

We can a little long time, we feel we feel a little colder.


Ky tekst u dërgua nga GioLinda Halimi
Publikimi: 09/10/2013
Festivali: Netët E Klipit Shqiptar 12
Video Produksioni: Thumbz Up


Linda Halimi & Boyan - Closer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Closer".
3. Video është e këngës "Closer", por nuk këndohet nga Linda Halimi & Boyan.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Linda Halimi:


Komente 1