Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Linda Mirena

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13
 • Vendlindja:
 • Prishtinë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Belgjikë 
 • Mosha:
 • 39 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Linda Mirena është një këngëtare e njohur. Linda Mirena jeton ne Bruksel (Belgjike). Eshte e martuar me Afuz Nuhijin dhe kane nje djale me emrin Erind. Më datë 2 Korrik 2013, Linda Mirena publikon videoklipin "Tung, Tung". Videoklipi u prodhua nga EMF Creative. Më datë 28 Janar 2016, Linda Mirena publikon videoklipin "Prit"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥🔥

Profili

Facebook

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Egzona Krasniqi

Jasmina Sahiti

Besa Morina

Fitore Gjonbalaj

Leonida Marjakaj

Dafina Kastrati (Gjakove)

Syzana Jashanica

Laureta Meci

Elida Kryeziu

Xhuli

Tags: Linda Mirena


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet