Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Live Video Kërko Video

Linda Morina - Ishe Lule E Shpirtit Tim  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.4 / Votuan:  5


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet