Më mbaj mend (për 1 muaj)

Linda Sadiku

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  50
 • Vendlindja:
 • Kamenice 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 26 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Linda Sadiku është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Linda Sadiku e ka dashur kengen qysh ne moshe te vogel por se fundmi ka filluar te kendoje. Linda jeton ne Kamenice. Më datë 13 Maj 2013, Linda Sadiku publikon videoklipin "Mos U Befte". Teksti u shkrua nga Gojart Ferati. Në Prill 2014, Linda Sadiku merr pjesë në Celësi Muzikor 8 me këngën "Ditet, Netet"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

2 🔥  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Orjola Xhemollari

Adalena Seferi

Selma Bekteshi

Megi Laska

Enxhi Kumrija

Olta Boka

Luana Vjollca

Laura Nezha

Xhesika Polo

Enxhi Nasufi

Tags: Linda Sadiku


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet