A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Linda Sadiku
  • Vendlindja:
  • Kamenice 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 25 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 14 Shtator 1994
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♍ Virgjeresha
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13
Këndon kryesisht: pop

Linda Sadiku është këngëtare e njohur. Linda Sadiku e ka dashur kengen qysh ne moshe te vogel por se fundmi ka filluar te kendoje. Linda jeton ne Kamenice.

Më datë 13 Maj 2013, Linda Sadiku publikon videoklipin "Mos U Befte". Teksti u shkrua nga Gojart Ferati.

Në Prill 2014, Linda Sadiku merr pjesë në Celësi Muzikor 8 me këngën "Ditet, Netet".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019