Më mbaj mend (për 1 muaj)

Linda Selmani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
 • Vendlindja:
 • Tetove 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Maqedoni 
 • Mosha:
 • 25 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Linda Selmani është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Linda Selmani e lindur në Tetove ku edhe jeton. Jashtezakonisht e pelqyer mga publiku qe mga shfaqja e pare e saj ne vitin 2015. E njohur dhe e dashur me zerin e saj. Më datë 4 Tetor 2019, Linda Selmani publikon videoklipin "Pellumbe I Bardhe", nje balade e Sinan Vllasaliut, e sjelli ne nje forme krejtesisht ndryshe....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Irini Kirolari

Donjeta Misimi

Diellza Dedushi

Miranda Kondakçi

Vlora Dugolli

Gresa Hoxha

Dorina

Jela

Ajlin Petrela

Jona

Tags: Linda Selmani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet