A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Linda Shabani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  60
BIOGRAFIA: Linda Shabani është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno dhe tallava. Në vitin 2009, Linda Shabani publikon albumin "Faji Im" Në vitin 2010, Buqja & Gazi & Linda publikojnë albumin "Pare, Pare" Më datë 13 Dhjetor 2012, Faton Rugova & Linda Shabani publikojnë videoklipin "Ah Dashni". Më datë 6 Shkurt 2014, Murat Gjoniku & Linda Shabani publikojnë videoklipin "Dashnia S'eshte Loje". Më datë 6 Shkurt 2014, Linda Shabani publikon videoklipin "Cdo Mbremje". Më datë 22 Dhjetor 2016, Linda Shabani publikon ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare

Pare, Pare (2010)

Faji Im (2009)

Zemer Ti Vajto


» Dërgo Një Këngë »

Cdo Mbremje
Nena Ime
Lamtumir


Artistë Të Ngjashëm:

Fjori Tirona

Lumnije Menxhiqi

Irma Gurakuqi

Liliana Kanina

Ema Bytyqi

Burbuqe Rada

Sevi

Alma Velaj

Luljeta Kuraja

Entela Ilirjani


Tags: Linda Shabani, Linda

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019