A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Linda Shabani
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  55
Këndon kryesisht: etno tallava

Linda Shabani është këngëtare e njohur. Në vitin 2009, Linda Shabani publikon albumin "Faji Im"

Në vitin 2010, Buqja & Gazi & Linda publikojnë albumin "Pare, Pare"

Më datë 13 Dhjetor 2012, Faton Rugova & Linda Shabani publikojnë videoklipin "Ah Dashni".

Më datë 6 Shkurt 2014, Murat Gjoniku & Linda Shabani publikojnë videoklipin "Dashnia S'eshte Loje".

Më datë 6 Shkurt 2014, Linda Shabani publikon videoklipin "Cdo Mbremje".

Më datë 22 Dhjetor 2016, Linda Shabani publikon videoklipin "Nena Ime".

Më datë 12 Tetor 2017, Linda Shabani publikon videoklipin "Lamtumir". Teksti u shkrua nga vetë Linda Shabani.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Shto profile

të tjera
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019