Më mbaj mend (për 1 muaj)

Linda Shabani - Avanturat Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

pse po me thu dashni e vjeter cka po ndosh me ty
kurr ZEMER me ke percjell me kerr deri n'shpi
qysh ke mujt me me rejt pas shpines se kam kuptu
se vec AVANTUR KREJT kohes ti bejshe me mu

reff:
avanturat jo nuk i dua(2x)
para syve DOJN me mashtRUAAR
me keto pARE gjate(nuk) ste shkon
rruga yte shkurt mbaron
prap dashnine vjeter e kerkon

ndoshta jam si pak e re ani nuk ka dert
me ket pun vec vetes tende problem i ceT
qyshe ke mujt me RREJT DASHNIN E
se kam kuptu se vec AVANTUR KREJT kohes ti bejshe me mu

reff:

avanturat jo nuk i dua(2x)
para syve DOJN me mashTRUAAAR
me keto pAre gjate(nuk) ste shkon
rruga yte shkurt mbaron
prap dashnine vjeter e kerkon


Ky tekst u dërgua nga  valbona

Linda Shabani - Avanturat
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Avanturat".
3. Video është e këngës "Avanturat", por nuk këndohet nga Linda Shabani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Linda Shabani:


Komente 0