Më mbaj mend (për 1 muaj)

Linda Shabani - Si Sheqer E Si Mjalt Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

her tuj kesh e her tuj knu
po vallzojna pa pushu
her ne valle her nmedis
ty per hater beqaris(2x)

Ref: merre merre dore at shami
e na luj si kur asnji
luje luje komen posht e nalt
e je sheqer e je si mjalt(2x)

o llokum e cokollat
na jeshove gjith ket nat
mos e kqyr ma at sahat
se kjo nata ka per me zgjat(2x)

Ref: merre merre dore at shami
e na luj si kur asnji
luje luje komen posht e nalt
e je sheqer e je si mjalt(5x)


Ky tekst u dërgua nga  valbona

Linda Shabani - Si Sheqer E Si Mjalt
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Si Sheqer E Si Mjalt".
3. Video është e këngës "Si Sheqer E Si Mjalt", por nuk këndohet nga Linda Shabani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Linda Shabani:


Komente 0