Më mbaj mend (për 1 muaj)


Linda Shabani - Më Ke Ikur

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Më Ke Ikur".
3. Video është e këngës "Më Ke Ikur", por nuk këndohet nga Linda Shabani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Linda Shabani - Më Ke Ikur  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

07/02/2014

2014-02-07T10:25:14+00:00me ke ikur n'fund te boooootes
e spo don me mu me foooool
dua t'them dhe te kujtooooooj
se nuk esht e let kjo looooooj
aspak sishte faji iiiiiiiiim
per te gjitha ti fajsoheeeeeesh
na ke len tani ne vaaaaaaar
larg ke ik dhe sme lajmroooohesh

Ref:
ti edin qysh me ke lon
un edi se si kam mbet
afer meje ti pa qen
zgjidhje nuk po muj me gjet(2x)

me ke ikur n'fund te boooootes
e spo don me mu me foooool
dua t'them dhe te kujtooooooj
se nuk esht e let kjo looooooj
neser kur dot behesh priiiiiind
sigurisht ndryshe mendooooooon
evlad fjala esht e raaaaaaaaand
zemer therret te don sooooooooot

Ref:
ti edin qysh me ke lon
un edi se si kam mbet
afer meje ti pa qen
zgjidhje nuk po muj me gjet(4x)


Ky tekst u dërgua nga  valbona   anonime
Më Shumë Këngë Nga Linda Shabani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet