Më mbaj mend (për 1 muaj)

Linda Shabani - Sugarja E Nanes Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Dy tri fjal moj bija ime po du nana me ti than ne shpi t´huj moj bija e ime e lazdrume sdu me kan shum po ttutna ngoje nanen hujn e vjeter per me lan se ma nuse kur do bahesh ki me pa qa kan me than

Ref:

x2 Moj sugarja e nanes sonte po martohesh ishalla moj bij e nanes ne shpi t´huj gezohesh

Boni bij hyzmet ti vjerres mos i thuj se stkam ba nan boni punt qysh e ka reni e mos prit vjerra met than shum po tutna ngoje nanen hujn e vjeter per me lan se kur do bahesh nuse ki me pa qa kan me than

x4 Moj sugarja e nanes sonte po martohesh ishalla moj bij e nanes ne shpi t´huj gezohesh


Ky tekst u dërgua nga Dona

Linda Shabani - Sugarja E Nanes
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sugarja E Nanes".
3. Video është e këngës "Sugarja E Nanes", por nuk këndohet nga Linda Shabani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Linda Shabani:


Komente 0