A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Linda Shabani - Ani Zemer Ska Problem


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

10/01/2014

2014-01-10T23:24:50

ani ani ska problem po ta jap un numrin tem thirrem thirrem ti naj dit do te dalim edhe pik

ka shum koh qe pot mundoj dil edhe pot prowokoj po du un ty met tregu pom pekqen edhe ti mu

ref... ani ani ska problem po ta jap un numrin tem thirrem thirrem ti naj dit do te dalim edhe pik

ani ani zemer ska problem po ta jap un numrin tem thirrem thirrem ti naj dit do te dalim edhe pik

rreth e rrotull po me vjen e kerkon ti numrin tem mos dan ti mezazh mem qu eh mem thon se pom don mu2x

ani ani ska problen po ta jap une numrin tem thirrem thirrem ti naj dit do te dalim edhe pik

ani ani zemer ska problem po ta jap un numrin tem thirrem thirrem ti naj dit do te dalim edhe pik

ani ani ska problem po ta jap un numrin tem thirrem thirrem ti naj dit do te dalim edhe pik

ani ani zemer ska problem po ta jap un numrin tem thirrem thirrem ti naj dit do te dalim edhe pik


Ky tekst u dërgua nga Edonika
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019