Më mbaj mend (për 1 muaj)

Linda Shabani - Cka Ti Bej Syrit Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


pran portretit tan e humbur qellova sa munda bertita por za nuk degjova me besen e dhimbjes castet kam kujtuar prap po e pys veten vall kush ka gabuar

e cka ti them zemres se ende te mbaj e cka ti the syrit se per ty pom can e cka ti them shpirtit ce ende vec ty te ndjen e cysh mi than me tprit kur ti nuk po vjen!
ndoshta edhe nji koh ti ske me dryshu por ket dashuri te zjarrt ti ki me kuptu edhe nje her po te lutem mos em fajso mu mos e fajso ti zemren ce tka than te duu
e cka ti them zemres ce ende vec ty te mban e cka ti them syrit se per ty pom can e cka ti them shpirtit se ende vec ty te ndien e cysh mi than me tprit kur ti nuk po vjen


Ky tekst u dërgua nga Hana

Linda Shabani - Cka Ti Bej Syrit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Cka Ti Bej Syrit".
3. Video është e këngës "Cka Ti Bej Syrit", por nuk këndohet nga Linda Shabani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Linda Shabani:


Komente 0