Më mbaj mend (për 1 muaj)

Linda Shabani - T'behem Lot Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Zemer peshperi sa her tkuj toj ty e gjaki po me grin per ty dashuri per ty bukuro therr therr te zi qdo nat e lus hanen ti shoh ata sy ata sy te bukur qe mflak me kan kall sa her i shikoj diher sa e shoh

ne gjell te qoj pa me pyt as kush dashurija bani hije e bukurosh zoti te lut zoti per ty e per mu dua te bahem loti pikon syt e tu

Zemer peshperi sa her tkuj toj ty e gjaki po me grin per ty dashuri per ty bukuro therr therr te zi qdo nat e lus hanen ti shoh ata sy ata sy te bukur qe mflak me kan kall sa her i shikoj diher sa e shoh

ne gjell te qoj pa me pyt as kush dashurija bani hije e bukurosh zoti te lut zoti per ty e per mu dua te bahem loti pikon syt e tu

ne gjell te qoj pa me pyt as kush dashurija bani hije e bukurosh zoti te lut zoti per ty e per mu dua te bahem loti pikon syt e tu


Ky tekst u dërgua nga  linda

Linda Shabani - T'behem Lot
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "T'behem Lot".
3. Video është e këngës "T'behem Lot", por nuk këndohet nga Linda Shabani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Linda Shabani:


Komente 0