Më mbaj mend (për 1 muaj)

Linda Shabani - Mos Trokit Ne Der Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

bota esht e rrejshme dua te besoni avanturat tjetres kurr mos ju gezoni ne qdo qast ndjenjat duhet kontrulluar mjeri un po qdeshem nuk duhet besuar...
mos trokit ne der qe ste hapet kurr mos keko njeriun qe pe she dikur se ai sdot pyet tjetren ka mashtruar besa perjetesisht ty te ka harruar...
ai me mashtrime hidher bon dy syt ndonse bukurie jet madhkimi yt nese let mashtrohesh ai kurr sngushllon te humb sikur leck ste fal jet kerko...
mos trokit ne der qe ste hapet kurr mos kerko njeriun qe pe she dikur se ai sdot pyet tjetren ka mashtruar besa perjetsisht ty te ka harruar....(2)


Ky tekst u dërgua nga  agnessa


Nuk kemi video për këtë këngë.
Linda Shabani - Mos Trokit Ne Der
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Trokit Ne Der".
3. Video është e këngës "Mos Trokit Ne Der", por nuk këndohet nga Linda Shabani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Linda Shabani:


Komente 0