Më mbaj mend (për 1 muaj)

Linda
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  113

Linda është këngëtare dhe autore këngësh e njohur. Në vitin 2006, Linda publikon albumin "Robereshe S'mund Te Jem".

Më datë 31 Korrik 2008, Linda publikon videoklipin "Trimi I Muhofcit".

Më datë 26 Nëntor 2008, Linda publikon videoklipin "Pa Ty".

Më datë 27 Gusht 2009, Linda publikon videoklipin "Du Du Dua".

Më datë 15 Maj 2010, Linda publikon videoklipin "Loving You".

Në vitin 2010, Linda publikon albumin "Loving You".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment


Komente 0