Më mbaj mend (për 1 muaj)

Linda - Ti E Din Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë
me unda me ty nuke kam leht die se do mbetesh ne zemren tem e edhe po te behem perty qka dush njeten time sjell vetem flak e prush ë.................

edhe pse ti nuk make than per njetjeter ti me ke lan je ilir shko ku ke deshir veq nje gjë tash di e mir...

ref2
ti e dine une di se tek une vjen perseri seper ty nuk ka tjeter qety ta ndreq jeten... -

sa per sy e faqe ti me paske dash skam dermend me ty dyer te flas edhe po tebehem urë une per ty zemren ma then perseri.. -

edhe pse ti nuk make than per njetjeter ti me ke lan je ilir shko ku ke deshir veq nje gjë tash di emir

ref4
ti e dine une di se tek une vjen perseri seper ty nuk ka tjeter qety ta ndreq jeten... -


Ky tekst u dërgua nga Dikush


Nuk kemi video për këtë këngë.


Linda
Publikimi: 22/10/2012


Linda - Ti E Din
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti E Din".
3. Video është e këngës "Ti E Din", por nuk këndohet nga Linda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Linda:


Komente 0