Më mbaj mend (për 1 muaj)

Linda - Robereshe S'mund Te Jem Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3

C'far mendon hej bukurosh ti kerkon te qaj por keshtu nuk shkon nuk meriton te derdh lot per ty e per askend ty nuk te dua jo mee.
Din ti bukur te me flasesh dashuri ti me dhurove si asnjeri i degjova fjalet tua dhe rrethova me te zemren verberisht
Roberesh kerkon te jesh.
Ref: C'far mendon ti hej bukurosh ti kerkon te qaj por keshtu nuk shkon nuk meriton te derdh lot per ty e per askend ty nuk te dua jo me 2x.
Tani fjalt i mori era por si gjethe te nje peme qe esht thar mbete tash ti me trishtimin edhe me te vjen dhe zbehesh si hien
Roberesh nuk mund te jesh.
C'far mendon hej bukurosh ti kerkon te qaj por keshtu nuk shkon nuk meriton te derdh lot per ty e per askend ty nuk te dya jo me 4x.


Ky tekst u dërgua nga MajaaaLinda
Publikimi: 01/12/2006


Linda - Robereshe S'mund Te Jem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Robereshe S'mund Te Jem".
3. Video është e këngës "Robereshe S'mund Te Jem", por nuk këndohet nga Linda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Linda:


Komente 0