Më mbaj mend (për 1 muaj)

Linda - Me Ka Marre Malli Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  20

ahi ahi me ka marr malli
ahi ahi me ndjek si zjarri
ahi ahi ti me pelqen
ahi ahi ti me rremben
ahi ahi sa shum te prita
ahi ahi sa shum zgjatke dita
ahi ahi me mua luaj
ahi ahi qeshtje ndjenje vuaj

ref...
zemra sa shpesh
shkon tek femra
ti e din ç'eshte njenja
ajo te mundon

zemra sa shpesh skon tek femra ti e din ç'eshte vebra
nje her dashuron

ahi ahi me ka marr malli
ahi ahi me ndjek si zjarri
ahi ahi ti me pelqen
ahi ahi ti me rremben
ahi ahi sa shum te prita
ahi ahi sa shum zgjatke dita
ahi ahi me mua luaj
ahi ahi qeshtje ndjenje vuaj

ref...2x
zemra sa shpesh
shkon tek femra
ti e din ç'eshte njenja
ajo te mundon

zemra sa shpesh skon tek femra ti e din ç'eshte vebra
nje her dashuron


Ky tekst u dërgua nga Egzon Kaloshi


Nuk kemi video për këtë këngë.


Linda
Publikimi: 01/12/2006


Linda - Me Ka Marre Malli
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Ka Marre Malli".
3. Video është e këngës "Me Ka Marre Malli", por nuk këndohet nga Linda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Linda:


Komente 0