Më mbaj mend (për 1 muaj)

Linda - Prapa Shpines Time Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


tash e di se shume gabova qe te deshta te besova.. .veq dashni une ma shum s`kerkova..krejt i kisha une me ty te tregova çdo fshetsi .. qysh ti mujte zemren me ma thyyy..

ref

rapa prapa shpines time ti e deshte shoqen time veq ta dishh qe nuk ta fali kurr .. shkove shkove dhe me ike edhe pse shume mir e dite e sa shum te deshta unee...

shumm mir dite dhe aktrove ne dy shoqe u dashurove... sikur neper `filma bardh e zii tash e di qe u pendove edhe shum keqq ti u mashtorove qe nuk gjete ashuri

ref:2x

prapa prapa shpines time ti e deshte shoqen time veq ta dish se nuk ta fali kurr .. shkove shkove dhe me ike edhe pse shum mir e dite se sa shum te deshta une ...


Ky tekst u dërgua nga Niiommza ...tiimmiiLinda
Publikimi: 20/02/2009


Linda - Prapa Shpines Time
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Prapa Shpines Time".
3. Video është e këngës "Prapa Shpines Time", por nuk këndohet nga Linda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Linda:


Komente 0