Më mbaj mend (për 1 muaj)

Linda - Du, Du, Dua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  23

ti je i vetmi qe un kam ti je motivi qe me mban ti je si djelli qe me ngrohn kur iken ti cdo gjie mbaron ti je per mua lumturi her je trishtime her vetmi pa ty nuk dua te jetoj me ty gezimi me mbulon.

ref (2x)
du du dua te me duash mua
du du dua te me puthesh mua
du du dua te mendosh per mua
du du dua vetem ty te dua

ti je per mua lumturi her je trishtime her vetmi pa ty nuk dua te jetoj me ty gezimi me mbulon ti endrres time i dhe jete ti me ndal zemren kur me prek dua te jem vetem me ty ty mbetesh nje nuk behesh dy.

ref (2x)
du du dua te me duash mua
du du dua te me puthesh mua
du du dua te mendosh per mua
du du dua vetem ty te dua

du du dua te me duash mua
du du dua te mendosh per mua
du du dua vetem ty te dua

ref (2x)
du du dua te me duash mua
du du dua te me puthesh mua
du du dua te mendosh per mua
du du dua vetem ty te dua.


Ky tekst u dërgua nga Egzon KaloshiLinda
Publikimi: 27/08/2009
Muzika: Adrian Hila
Teksti: Linda
Orkestrimi: Adrian Hila


Linda - Du, Du, Dua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Du, Du, Dua".
3. Video është e këngës "Du, Du, Dua", por nuk këndohet nga Linda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Linda:


Komente 0