Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lindi Mehmeti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Lindi Mehmeti është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore vajtuese. Më datë 12 Nëntor 2016, Lindi Mehmeti publikon videoklipin "Ne Adresen E Vjeter". Më datë 3 Mars 2018, Lindi Mehmeti publikon videoklipin "Mesova"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Lindi Mehmeti, Lind Mehmeti

Komente 0